Valbeveilingingsset plat dak ELLERsafe
Staffelprijzen
Valbeveiligingsset plat dak ELLERsafe
Een valbeveiligingsset beschermt je tegen valgevaar. Daarnaast is valbeveiliging boven de 2,5 meter hoog verplicht.
In deze Valbeveiligingsset voor plat dak zit:
- Harnasgordel P32PRO
- Verankeringslus FP-AZ700
- Werklijn FP-AC060 van 10 meter
- Traumaband AY203
- Kunststof opberg koffer
Kleur: | zwart |
Verpakking: | per set |
per set
€ 249,95 Excl. BTW
€ 302,44 Incl. BTW
- Valbeveiligingsset plat dak
- Valbeveilingingsset van ELLERsafe
- Inclusief traumaband
Gratis verzending!
Gratis verzending!
2-3 dagen
Bedrijfsbeoordlingen
Aanmelden
Had de bestelde verpakkingsdoosjes iets steviger verwacht maar is goed. De doos waarin de bestelling zat was erg beschadigd maar gelukkig de inhoud niet. Heb moeten aftekenen voor ontvangst, zeer goed! Dank u
Good selection and easy to navigate web site, fast delivery.
snelle levering en product volgens beschrijving
Prima verlopen mijn aankoop!
Alles is snel en perfect gegaan!
Gratis verzending!
Gratis verzending!
2-3 dagen
Populaire producten
- Valbeveiligingsset voor hoogwerker
- Valbeveiliging van ELLERsafe
2-3 dagen
- Valbeveiligingsset voor schuin dak
- Inclusief traumaband
2-3 dagen
- Valbeveiligingsset voor steiger
2-3 dagen